Kamínková guma 3mm, šíře: 1,2m|v metráži

Gumová podlahovina s kladívkovým vzorem. Odolná otěruvzdorná rohož pro nákladové prostory a rampy. Podlahovina pro koně do stájí, boxů a výběhu.

 

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
SKLADEM
Kód: GP21
446 Kč / m2 539,70 Kč včetně DPH
Kategorie: Podlahová guma s desénem
Použití: stáje, kravíny, nákladové plochy, haly, sklady, dílny
Materiál: NR/SBR
Povrch: kladívkový vzor- koňská rohož
Síla: 3mm
Teplotní rozsah °C: od -10°C do +70°C
Tvrdost (Shore): 70 ShA
Hmotnost: 14,4 kg/m
Šířka role: 1200mm
Délka role: 10 000mm
Barva: Černá
podlahovina kamínek vzorek
Výprodej

Gumový koberec s kladívkovým desénem - GP18

Gumová rohož s protiskluzným kladívkovým vzorem (koňská rohož) pro ochranu podlahových, pracovních, nákaldových a přepravních ploch ploch a zajištění bezpečného tlumícího protiskluzného povrchu v chovatelství, zemědělství, průmyslu a dopravě.

Rohože s kladívkovým vzorem jsou ideální podlahovou krytinou pro stáje a přepravní boxy koní, protiskluzný povrch zabraňuje pádu a zranění zvířete. Rohože jsou dokonale nepropustné a udržují se velice snadno běžným umytím ze zahradní hadice, připadně vapkou.

Díky své odolnosti a tvaru desénu se používají také jako podlahy do dadávek, přívěsných vozíků a návěsů, kde skvěle tlumí nárazy a chrání povrchy při manipulaci s nákladem. Vyznačují se vysokou odolností a dlouhou životností.

Instalace rohoží je jednoduchá a zvládnete ji s použitím odlamovacího nože svépomoci. Koberce mohou být k podlaze přilepeny chloroprénovým lepidlem na stálo, nebo dočasně položeny na zpevněný rovný povrch.
Povrch pokládky rohože musí být plochý, odmaštěný a dokonale čistý. Rohože lze lepit k savým i nesavým povrchům na základě vhodně zvoleného lepidla na podlahové plochy.

 

Gumové rohože dodáváme v metráži a šířkách 1500mm. Rohože jsou z výroby baleny do rolí v délce 10bm ze kterých je následně řežeme na metráže.

Vlastnosti:

  • tlumení nárazů
  • ochrana před uklouznutím
  • ochrana povrchů
  • izolační
  • chemická odolnost