Checker guma 3mm, šířka: 1,5m |ROLE 10m

Gumová podlahovina s desénem checker. Rohož vhodná do garáže, dílny, skladu a průmyslových prostor, na dílenské stoly a do regálů.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
SKLADEM
Kód: GP29
6 226 Kč / balení 7 533,50 Kč včetně DPH
Kategorie: Podlahová guma s desénem
Šířka role: 1500mm
Desén: checker (zarážkový)
Tloušťka: 3mm
Materiál: NR/SBR
Teplotní rozsah °C: -10°C/+70°C
Tvrdost (Shore): 70 ShA
Hmotnost: 6,75 kg/m
Délka role: 10 000mm
Barva: černá
Podlahová guma
Výprodej
Průmyslová rohož s desénem Checker - GDM
 
Gumová protiskluzná rohož pro podlahy, pracovní stoly, regály, nákladové a přepravní plochy v maximální šířce 1500mm a délce 10bm. Desén checker (zarážkový) zajišťuje bezpečný protiskluzný povrch
Díky desénu se ve velké míře rohože používají v dopravních prostředcích, na nákladových plochách, v nákaladových prostorech dodávek, návěsů a přívěsných vozíků, kde díky strukturovanému povrchu, rohože částečně zabraňují pohybu přepravovaného materiálu. Rohože jsou odolné mechanickému namáhání, mohou tak být použity jako tlumící podložky k ochraně materiálů a zboží.
 
Gumový koberec je vyroben z kompaktní nepropustné pryže, k udržbě ploch postačují běžné čistící prostředky a postupy.
 
Instalace rohoží je jednoduchá a zvládnete ji s použitím odlamovacího nože svépomoci. Koberce mohou být k podlaze přilepeny chloroprénovým lepidlem na stálo, nebo dočasně položeny na zpevněný rovný povrch.
 
Povrch pokládky rohože musí být plochý, odmaštěný a dokonale čistý. Rohože lze lepit k savým i nesavým povrchům na základě vhodně zvoleného lepidla na podlahové plochy.

 

Gumové rohože dodáváme v metráži a šířkách 1500mm. Rohože jsou z výroby baleny do rolí v délce 10bm ze kterých je následně řežeme na metráže.

Vlastnosti:

  • tlumení nárazů
  • ochrana před uklouznutím
  • ochrana povrchů
  • izolační
  • chemická odolnost